Witamy na naszej witrynie

Witam w witrynie internetowej POLSKIEGO STOWARZYSZENIA PROINTEGRACYJNEGO – EUROPA. Tutaj sympatycy idei europejskiej kontaktują się, dyskutują i pozyskują informacje o UE. Ale nie tylko: jak przystało na nowoczesną organizację, ta strona jest w Stowarzyszeniu narzędziem do podejmowania decyzji; za jej pośrednictwem konsultujemy projekty i głosujemy w ich sprawach. 

podpis

Zobacz więcej

Szczególnie polecamy

Artykuł 2
Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz na równości kobiet i mężczyzn.

Jak zostać członkiem PSPE

Zapraszamy wszystkie osoby podzielające cele i poglądy Polskiego Stowarzyszenia Prointegracyjnego „Europa” do dołączenia do naszego grona.

Należąc do Stowarzyszenia będziesz mógł brać udział we wszystkich formach jego aktywności. Na Twój adres e-mailowy będą przesyłane projekty stanowisk i opinii; za pośrednictwem poczty elektronicznej będziesz współdecydować o ich ostatecznej redakcji. Członkowie PSP Europa mają ułatwiony dostęp do wiedzy o Unii Europejskiej.

Zgodnie ze Statutem PSP Europa decyzje o przyjęciu do Stowarzyszenia podejmuje Zarząd Główny. Deklaracja kandydata musi być poparta przez dwóch członków Stowarzyszenia.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do członków PSP Europa - wypełnij deklarację członkowską i wyślij faksem, albo po zeskanowaniu wyślij jako załącznik w e-mail na adres poczty elektronicznej Oddziału Stowarzyszenia właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania (zobacz listę kontaktów Stowarzyszenia - telefony, adresy e-mail). Jeśli Oddział PSPE w Twoim województwie nie został jeszcze utworzony - wyślij deklarację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Jeśli nie znasz dwóch członków PSP Europa, którzy mogliby udzielić Ci rekomendacji, zaznacz to w treści faksu lub maila. Przedstawiciele Stowarzyszenia skontaktują się z Tobą.

W przypadku pytań, skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z władzami Oddziału lub z Zarządem Głównym Stowarzyszenia.

Pobierz druk deklaracji członkowskiej

deklaracjaczłonkowska.doc

deklaracjaczlonkowska.pdf